„Nie to, co osiągasz, ale to,
co przezwyciężasz
definiuje Twoją karierę"

Carlton Fisk

Oto wyznawane przez nas motto. Chcemy przekraczać bariery, doskonalić się, zachowując przy tym zdrowy rozsądek. Wiemy,
że żyjemy także poza pracą. Wewnętrzne konkursy, których wynikiem są przyznawane nam profity, stale nas motywują.
To zdrowa rywalizacja, która pobudza do działania.

Zapracowali na sukces

Swoją karierę w EUROCOLOR rozpoczęłam jako pracownik działu administracji, mając na co dzień kontakt z klientami naszej firmy. Praca sprawiała mi satysfakcję, ponieważ dobrze czułam się w kontaktach z klientami, z którymi budowałam solidne i długotrwałe relacje. Ambicje i chęć nauki sprawiły, że chciałam stale rozwijać się zawodowo. Dlatego uważnie słuchałam osób, które dawały mi wskazówki jak być lepszą w tym, co robię. Dzięki temu zostałam Managerem Płatności w firmie EUROCOLOR. Jestem dumna i szczęśliwa, że objęłam to stanowisko".

Bianka Buchta

„Moją pracę w firmie EUROCOLOR rozpoczynałem dziesięć lat temu. Pracowałem
wtedy na produkcji, praca nie należała do łatwych, ale lubiłem ją. Dzięki mojej
zawziętości i ambicji szybko awansowałem. Moje umiejętności techniczne zostały docenione. Na swojej drodze spotkałem fantastycznych ludzi, którzy zagwarantowali mi udział w wielu szkoleniach. W ten sposób zostałem Product Managerem. Mimo awansu mój zapał do pracy nie gaśnie, ponieważ czuję,
że jestem jeszcze bardziej związany z marką EUROCOLOR i wciąż wiele mogę osiągnąć”.

Radosław Makowczyński

Pracownicy EUROCOLOR
perfekcyjny zmysł fachowca

Specjalne systemy motywacyjne sprawiają, że nasi
pracownicy są aktywni, a praca jest dla nich czymś wyjątkowym.

Jesteśmy otwarci na potrzeby drugiego człowieka, dlatego na bieżąco rozwiązujemy nieporozumienia
i problemy naszych pracowników. Dajemy im pewność oraz wsparcie w każdej sytuacji.
Warunki naszej współpracy są jasne i zrozumiałe, ponieważ w relacjach biznesowych stawiamy na rzetelność.

Budujemy markę z sercem

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (Salon Firmowy w Jaworznie)

Dodano 12.12.2017 r.
Miejsce pracy: Jaworzno

Nie czytaj tej oferty… jeśli nie jesteś gotowy do pracy z najlepszymi, ponieważ docenienie i wykorzystywanie ludzkich talentów oraz umiejętne motywowanie pracowników to podstawa sukcesu firmy EUROCOLOR. Słuchamy swoich pracowników i tworzymy nowe miejsca pracy dla tych, dla których rozwój osobisty i zawodowy są synonimem. Oferujemy Tobie pracę w firmie, której głównym kapitałem są jej pracownicy! Jeśli znasz dobrze języki obce i jesteś osobą dynamiczną
i nastawioną na sukces, to zapraszamy Cię do naszej siedziby na rozmowę kwalifikacyjną.

Zakres obowiązków:

• zapewnienie obsługi Klienta
• przygotowywanie ofert cenowych dla Klientów
• promocja i rozwój marki EUROCOLOR

Oczekiwania wobec kandydatów:

• entuzjazm i kreatywność w działaniu
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• umiejętność szybkiego uczenia się
• mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• pakiet szkoleń i pełne wdrożenie w perspektywniczną branżę
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w nowoczesnej firmie, w której pracują ludzie z pasją
• stała forma zatrudnienia (stała pensja + premia)
• pakiety socjalne

Prześlij swoje CV

Akceptuję

regulamin

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oferty pracy