Jakość i luksus

Poznaj Alumore Premium

 

Drzwi premium

Kiedy wymagasz więcej

 

Po czym poznać idealne drzwi wejściowe? Po tym, że są zachwycającą wizytówką domu i jego mieszkańców. Wyrażają energię, która tętni we wnętrzach, styl i kreatywność domowników.

dowiedz się więcej

zamknij

 
 

Serie

OPTIMAL

OPTIMAL

Twoje drzwi tworzymy z wybranych przez Ciebie kolorów RAL z palety standardowej (MAT) lub strukturalnej. Ramka ALUNOX jest zlicowana z powierzchnią drzwi i ma szczotkowaną powłokę, która zapobiega śladom palców.

Do tego zewnętrzny pochwyt ze szczotkowanej stali nierdzewnej, który stylistycznie dopasowujemy do drzwi, oraz przezroczystą szybę z efektem lustrzanym lub ornament MASTERCARE w drzwiach i naświetlu bocznym.

3D

3D

Uwielbiasz przestrzenne efekty? W takim razie drzwi 3D z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz wzór wyżłobienia na zewnętrznej powierzchni, a my płynnie przeprowadzimy go przez szybę panelu oraz naświetla. Wyżłobienia możemy wypełnić lizenami z tego samego materiału co ramki. Brzmi dobrze? To do dzieła!

DUAL

Dual

Baw się kolorem!Wybierz ulubione barwy, połącz je i wyróżnij wejście do swojego domu. Oprócz podstawowego koloru drzwi wybierasz kolor wstawki dopasowanej do całości. Może być kolorystycznie zbliżona do głównej części lub kontrastująca – Ty decydujesz. Takie drzwi zachwycą oczy Twoich gości.

B&W

B&W

Połączenie czerni i bieli to kwintesencja zarówno nowoczesności, prostoty, jak i ponadczasowej elegancji. Takie monochromatyczne zestawienie może z powodzeniem zdobić wejście do Twojego domu. Białe drzwi (RAL 9005) możemy uzupełnić czarną ramką (RAL 9016), a dopasowana struktura i uchwyt zewnętrzny z oksydowanego na czarno aluminium dopełnią idealnej całości.

Modele

SIPMLE

LINEA

CENTRO

ESTETIK

IDECO

QUADRO

LUMEO

PRIMO

INEO

Zainteresowały Cię nasze produkty?


Chcę poznać cenę

Dbałość o detal

Bezkompromisowe połączenie

TILE-1
Pochwyt idealnie
dopasowany
do modelu
TILE-2
Precyzyjnie
komputerowo wykonane
elementy 3D
TILE-3
Niepowtarzalny
wzór na środkowej
szybie
TILE-4
Idealne zlicowanie
wszystkich
powierzchni

Dodatki
i akcesoria
Dopełnienie całości

 

Kolor

Niczym nieograniczone możliwości

Prezentowane na podstronie stronie rozwiązania to standard rekomendowany przez EUROCOLOR.
Dlatego zanim podejmiesz decyzję, skontaktuj się z naszym wykwalifikowanym doradcą, który przedstawi szczegóły oferty oraz pełen zakres możliwości.

Przykładowe realizacje