SALON PARTNERSKI
w Bełchatowie
Poprzedni
Następny

Bełchatów
ul. Wojska Polskiego 13

Salon Partnerski
Pokaż na mapie

phone

511 725 855

door

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sb: 09.00 - 13.00

Tomasz Puchalski

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
511 725 855
salonemkat@wp.pl

Kamil Walczyk

Doradca Klienta
511 725 855
salonemkat@wp.pl

Monika Sicińska

Doradca Klienta
511 725 855
salonemkat@wp.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Synego

– Livio

Drzwi przesuwne:
– PSK Synego

– HS Geneo

 

Odwiedź nasz salon w Bełchatowie!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Zainteresowały Cię produkty Eurocolor i zastanawiasz się nad ich zakupem? Nie możesz zdecydować się konkretny model? A może zastanawiasz się, jaki kolor wybrać? Odwiedź salon producenta w Bełchatowie i rozwiej wszelkie wątpliwości! Na miejscu czeka profesjonalny doradca, który udzieli Ci informacji na temat okien i drzwi Bełchatów oraz  ich parametrów technicznych. Możesz również otrzymać wycenę, złożyć zamówienie oraz ustalić dogodny termin dostawy.

Nasze główne dwa priorytety to jakość i profesjonalizm. Aby je osiągnąć, współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. W naszej ofercie znajdują się: drzwi i okna Bełchatów, bramy garażowe, podłogi, rolety zewnętrzne, roletki, moskitiery, plisy, markizy, parapety, klamki, akcesoria wykończeniowe do podłóg oraz wiele więcej. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta na każdym etapie budowy.

Podczas wizyty w salonie sprzedaży możesz obejrzeć okna Bełchatów, drzwi wejściowe i przesuwne z kilku linii produktowych, co znacznie ułatwia wybór konkretnego modelu. Co więcej, możesz zobaczyć barwy okien i drzwi Bełchatów w naturalnym świetle. Jest to bardzo ważne przy wyborze konkretnego koloru, gdyż odcienie widoczne na zdjęciach mogą się nieco różnić od rzeczywistej barwy. Na ekspozycji, oprócz okien i drzwi Bełchatów,  wystawione są również wzory klamek, uchwytów drzwiowych czy przekroje profili. Zapraszamy do wizyty w salonie. 

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji salonu w Bełchatowie.