Poprzedni
Następny

Dębica
ul. Rzeszowska 141

Salon Partnerski
Pokaż na mapie

phone

14 670 20 62

door

Pn - Pt: 08.00 - 16.00
Sb: 08.30 - 12.30

Dariusz Szymaszek

Właściciel / Doradca Klienta
504 295 220
profil_okna@op.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Synego

– Livio

Drzwi przesuwne:
– PSK Synego

– HS Geneo

 

Odwiedź nasz salon w Dębicy!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Zainteresowały Cię produkty EUROCOLOR i zastanawiasz się nad ich zakupem? Nie możesz zdecydować się konkretny model? A może zastanawiasz się, jaki kolor wybrać? Odwiedź salon w Dębicy i rozwiej wszelkie wątpliwości! Na miejscu czeka profesjonalny doradca, który udzieli Ci informacji na temat okien i drzwi Bełchatów oraz  ich parametrów technicznych. Możesz również otrzymać wycenę, złożyć zamówienie oraz ustalić dogodny termin dostawy.

Nasze główne dwa priorytety to jakość i profesjonalizm. Aby je osiągnąć, współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. W naszej ofercie znajdują się: drzwi i okna Dębica, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, parapety. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta na każdym etapie budowy.

 

Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm wykonywanych usług oraz na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy garażowe. Dostarczamy kompleksowe systemy osłonowe do stolarki okiennej (żaluzje, rolety, moskitiery, parapety itp.) jak również inne akcesoria okienne. Znaczącą częścią naszej działalności jest serwis stolarki, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny co zapewnia naszym klientom bezpieczne i komfortowe użytkowanie zakupionych produktów.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby rynku i wymagania klientów. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również biurami projektowymi, instytucjami państwowymi i firmami remontowo-budowlanymi.

Misją naszej Firmy jest kompleksowa obsługa. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie wyboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i najwyższą jakość prac montażowych oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na nasze produkty i usługi. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty renomowanych firm, wykwalifikowane i doświadczone grupy montażowe oraz nowoczesny sprzęt.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji salonu w Bełchatowie.