SALON PRODUCENTA
w Gliwicach
Poprzedni
Następny

Gliwice
ul. Tarnogórska 248

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

603 567 903

door

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Wt: 10.00 - 18.00
Sb: 9.00 - 13.00

Dawid Bleichert

Doradca Klienta
669 111 800
dawid.b@libertaokna.pl

Paweł Turkiewicz

Doradca Klienta
601 909 235
pawel.turkiewicz@libertaokna.pl

Radosław Czerwik

Doradca Techniczno-Handlowy
695 211 122
radoslaw.czerwik@libertaokna.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Geneo w kolorze Białym

– Synego w kolorze Antracyt metaliczny szczotkowany x2 (oferta MAX+)

– Synego w kolorze Szarym fakturowanym x2 (oferta MAX+)

– Global w kolorze Orzech włoski x2

– Novel w kolorze Winchester

Drzwi przesuwne:
– HS Synego w kolorze Antracyt fakturowany x2 (model Panorama)

– HS Geneo w kolorze Białym
– PSK Synego w kolorze Antracyt fakturowany x2

Drzwi wejściowe:
– Global w kolorze Antracyt fakturowany x1 (model Estetik)

Odwiedź nasz salon w Gliwicach!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Mieszkasz w Gliwicach, rozważasz kupno produktów EUROCOLOR, ale przed złożeniem zamówienia chciałbyś zobaczyć je na żywo? Żaden problem! Odwiedź salon producenta okien i drzwi Gliwice ul. Tarnogórska 24B i przekonaj się, jak wyglądają, jak wysoki standard oferują i z jaką skrupulatnością dopracowaliśmy ich każdy detal.

Jeden salon, wiele możliwości!

Klasyczne czy nowoczesne? Białe czy w kolorze? Drewniane, plastikowe, a może aluminiowe? Z tymi dylematami zmaga się każdy kto decyduje się na nowe drzwi bądź okna Gliwice. Przy wyborze stolarki okienno-drzwiowej znaczną rolę odgrywają parametry techniczne jak: izolacja termiczna, wytrzymałość, dźwiękoszczelność czy bezpieczeństwo. Na ekspozycję składają się zarówno drzwi przesuwne, drzwi wejściowe jak i okna Gliwice w różnych odcieniach. Każdy z wybranych produktów możesz przetestować – sprawdzić płynność zamykania i otwierania skrzydła, jakość wykonania profili i akcesoriów itp. W razie potrzeby doradcy udzielą Ci informacji na temat zastosowanych w nich systemów oraz nowoczesnych rozwiązań decydujących o trwałości i komforcie użytkowania produktów Eurocolor.   

Odwiedź salon okien i drzwi Gliwice i poznaj nasze produkty!

Nasza gama produktów jest dość obszerna, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wielość opcji kolorystycznych, a to może rodzić problem z doborem optymalnej stolarki. Niestety, jeśli chodzi o okna Gliwice, zdjęcia nie zawsze oddają intensywność i tonację ich barw, więc posiłkując się jedynie nimi w trakcie zakupów, możesz podjąć nietrafioną decyzję. Dlatego na miejscu, w salonie Eurocolor, możesz porównać odcienie i tym samym zawęzić krąg poszukiwań. Pamiętaj jednak, że zarówno drzwi wejściowe, jak i okna PCV Gliwice powinny pasować do stylistyki budynku, by tworzyć z nim spójną całość. Zatem nie skupiaj się jedynie na parametrach technicznych, ale weź też pod uwagę również aspekty wizualne.

Jak dotrzeć na miejsce?

Salon okien i drzwi Gliwice mieści się na parterze, więc sprzyja rodzinnym wizytom – bez problemu wniesiesz do środka wózek i przejedziesz nim między alejkami. Jak dotrzeć na miejsce? Poruszając się Autostradą Bursztynową, na węźle Zabrze Zachód należy zjechać na prawy pas i dalej kierować się na Tarnowskie Góry/Gliwice. Następnie na skrzyżowaniu trzeba skręcić w prawo i jechać dalej, wzdłuż Tarnogórskiej.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.