SALON PARTNERSKI
w Gostyninie
Poprzedni
Następny

Gostynin
ul. Floriańska 20

Salon Partnerski
Pokaż na mapie

phone

697 391 972

door

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 09.00 - 13.00

Ireneusz Podziński

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
697 391 972
sklep@maxiokna.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
Synego w kolorze Złoty dąb x2 (oferta MAX+)
– Livio w kolorze Antracyt fakturowany x2 (szary rdzeń)
– Synego w kolorze Białym (okno techniczne)

Drzwi przesuwne:
PSK Synego w kolorze Winchester x2

Drzwi wejściowe:
Synego w kolorze Orzech włoski x2 (model Slim)

Aluminium:
Okno Alumore 78 w kolorze Antracyt RAL 7016 (struktura)
– Drzwi wejściowe Alumore 78 w kolorze Antracyt RAL 7016 (model Centro)

Odwiedź nasz salon w Gostyninie!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Staramy się ułatwić klientom stacjonarny dostęp do produktów, dlatego systematycznie powstają kolejne salony producenta, w których można obejrzeć nasze towary. W Gostyninie przy ul. Floriańskiej 20 również funkcjonuje jeden z nich, więc jeśli rozważasz zakup proponowanej przez nas stolarki okienno-drzwiowej, zachęcamy do wizyty.

Rozmowa z doradcą pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i dokonać trafnego wyboru, także pod względem kolorystycznym. W salonie obejrzysz okna PCV i drzwi wejściowe Gostynin z linii Synego oraz Alumore. Podczas wizyty będziesz mógł porównać ogólny wygląd wybranych modeli, design okuć i akcesoriów, jakość wykończenia poszczególnych elementów, jak również sprawdzić komfort użytkowania.

Każdy z produktów zaopatrzyliśmy w innowacyjne mechanizmy, dzięki którym ich skrzydła/kwatery łatwo i płynnie się zamykają i otwierają. Ponadto zadbaliśmy, by zapewniały ciszę, przyjemne ciepło oraz bezpieczeństwo. Doskonałe rezultaty udało się nam osiągnąć przez zastosowanie specjalnych profili oraz szczelnych pakietów szybowych wyprodukowanych w technologii SuperSpacer®. Za ich sprawą produkty są energooszczędne – redukują straty energii cieplnej o 15%, trwałe i pomagają utrzymać odpowiedni mikroklimat w domu.

Do miejsca, gdzie zobaczysz drzwi i okna PCV Gostynin, najprościej dotrzesz, jadąc ulicą Zamkową w stronę Osiedla Kilińskiego. Gdy miniesz Rynek, wjedziesz na ulicę Floriańską. Kieruj się nią tak długo, aż miniesz skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego i zobaczysz salon sprzedaży usytuowany na parterze. Wejście do obiektu znajduje się od strony chodnika. Pod lokalem można bez problemu zaparkować.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.