SALON PRODUCENTA
w Jaworznie
Poprzedni
Następny

Jaworzno ul. K. Jadwigi 10

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

782 344 547

door

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 9.00 - 13.00

Paweł Cetera

Kierownik Salonu
782 344 547

jaworzno@eurocolor.com.pl

Tomasz Kalisz

Doradca Klienta
503 096 231

jaworzno@eurocolor.com.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Geneo® w kolorze Antracyt fakturowany x2 z roletą Maxtherm

– Synego w Woodec Turner Oak x2

– Livio w kolorze Anteak x2

– Vigo w kolorze Winchester x2

– Ineo w kolorze Spectral Umbra x2

– Drzwi balkonowe Global w kolorze Dąb irlandzki x2

Drzwi przesuwne:
– PSK Synego w kolorze Orzech włoski x2

– HS Novel w kolorze Basaltgrau x1

Drzwi wejściowe:
– Global w kolorze Orzech włoski x2 (model Primo)

Aluminium:
– Drzwi wejściowe Alumore 78 w kolorze Antracyt RAL 7016 (model Conturo)

Odwiedź nasz salon w Jaworznie!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Odwiedź salon producenta okien i drzwi w Jaworznie i przekonaj się o wysokim standardzie oferowanych przez nas towarów. Ekspozycja obejmuje szeroki asortyment, bo niemal wszystkie modele okien, a ponadto drzwi przesuwne PSK i HS oraz drzwi wejściowe Jaworzno z linii Global i Synego.

Drzwi i okna Jaworzno – wybierz model dla siebie!

Produkty dostępne w naszej ofercie występują w wielu różnych odcieniach, by umożliwić Ci ich porównanie i wybór tych idealnie wpisujących się w Twoje gusta zachęcamy do wizyty w salonie sprzedaży okien i drzwi Jaworzno. Stolarka okienno-drzwiowa powinna być dopasowana do charakteru aranżacji, zatem nie pozostawiaj przypadkowi wyboru jej kolorystyki. Wizyta w salonie Eurocolor pomoże Ci zweryfikować pierwotne założenia, ocenić odcień na żywo przy naturalnym, zmiennym świetle.

Oczywiście na miejscu możesz też przetestować towary i sprawdzić, czy odpowiadają Twoim oczekiwaniom. W razie potrzeby sprzedawca przedstawi Ci szczegółowe parametry techniczne każdego z nich. Warto jednak podkreślić, że okna PCV Jaworzno zaprojektowaliśmy tak, by ograniczyć straty ciepła, hałasy docierające z zewnątrz i utrzymać w pomieszczeniach odpowiedni mikroklimat. Drzwi z kolei wyposażyliśmy w duże przeszklenia (dotyczy drzwi balkonowych/tarasowych), systemy antywłamaniowe, aluminiowy próg, dopracowane okucia i energooszczędne profile. Zadbaliśmy też o to, aby drzwi i okna Jaworzno wyróżniał elegancki, prosty design. Wszystko z myślą o zapewnieniu Tobie i Twojej rodzinie komfortowych warunków do mieszkania, maksymalnego poczucia bezpieczeństwa, ciszy i spokoju.

Jak dotrzeć na miejsce?

Salon sprzedaży okien i drzwi Jaworzno znajduje się niedaleko Hali Widowiskowo-Sportowej i Restauracji „Dworek”. Można do niej dotrzeć z galerii Galena – na Rondzie WOŚP Jaworzno należy zjechać w ul. Królowej Jadwigi, następnie skręcić w ul. Ignacego Paderewskiego i wjechać na duży plac parkingowy przy „Dworku”. Aby zaparkować tuż pod pawilonem handlowym, trzeba objechać restaurację.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.