SALON PRODUCENTA
w Krakowie

Kraków
ul. Wielicka 42A

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

12 307 06 87

door

Pn - Pt: 10.00 - 17.00
Sb: 10.00 - 14.00

Roman Kurek

Kierownik Salonu / Właściciel
509 432 755
roman.kurek@magura.org.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Synego w kolorze Woodec Turner Oak x2
 – Vigo w kolorze Spectral Antracyt x2
 – Livio w kolorze Antracyt fakturowany x2

Odwiedź nasz salon w Krakowie!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Zachęcamy do wizyty w salonie producenta w Krakowie, gdzie zobaczysz wybrane modele drzwi wejściowych i przesuwnych oraz okien w kilku wersjach kolorystycznych. Ponadto zyskasz możliwość obejrzenia dostępnych wzorów klamek, przekrojów profili, okuć i skonsultowania swojego wyboru z doradcą. Czekają tam na Ciebie też katalogi ofertowe i foldery z informacjami na temat stolarki, wyróżniających ją cech, zastosowanych w niej rozwiązań oraz funkcjonalności jakie posiadają drzwi i okna Kraków. Odwiedź nasz salon i przekonaj się sam.

Salon sprzedaży okien i drzwi Kraków - dlaczego warto go odwiedzić?

  1. Zyskujesz szansę obejrzenia towarów na żywo, w dziennym świetle, jeszcze przed złożeniem zamówienia, co minimalizuje ryzyko nietrafionych zakupów.
  2. Możesz skonfrontować swoje oczekiwania względem okien PCV i drzwi wejściowych ze stanem faktycznym, zwłaszcza pod względem ich ogólnej prezencji oraz odcienia.
  3. Zapewniasz sobie dogodne warunki do przetestowania towarów i zweryfikowania ich jakości. Na miejscu możesz sprawdzić płynność otwierania i zamykania kwatery/skrzydła okna Kraków, niezawodność działania systemów, a także upewnić się, czy odpowiada Ci komfort użytkowania, jaki oferują.
  4. Na miejscu sprzedawca udzieli Ci informacji nie tylko na temat ogólnych parametrów technicznych produktów, ale i elementów decydujących o wysokim standardzie wyrobów okien i drzwi Kraków.

Jak dojechać do salonu?

Salon okien i drzwi Kraków mieści się przy ul. Wielickiej 42A/2. Dotarcie na miejsce  nie powinno przysporzyć większych trudności. Aby obejrzeć okna PCV i drzwi wejściowe Kraków wystarczy kierować się stronę Urzędu Miasta, nasz salon jest zlokalizowany w jego sąsiedztwie.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.