SALON PARTNERSKI
w Krośnie
Poprzedni
Następny

Krosno
ul. Czajkowskiego 94

Salon Partnerski
Pokaż na mapie

phone

606 308 327

door

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 09.00 - 13.00

Marlena Grudziecka

Kierownik Salonu
505 770 746
biurogmax@gmail.com

Bartosz Obuch

Doradca Techniczno-Handlowy
606 308 327
biurogmax@gmail.com

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
Synego w kolorze Orzech włoski x2 (oferta MAX+)
– Geneo® w kolorze Antracyt fakturowany / Antracyt metaliczny z roletą Maxtherm

Drzwi przesuwne:
Synego w kolorze Orzech włoski x2 (oferta MAX+)
– Geneo® w kolorze Antracyt fakturowany / Antracyt metaliczny z roletą Maxtherm

Drzwi wejściowe:
Synego w kolorze Antracyt metaliczny szczotkowany x2 (model Estetik)

Odwiedź nasz salon w Krośnie!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Partnerskie salony producenta naszej firmy znajdziesz w całej Polsce. Jeden z nich funkcjonuje także w Krośnie, więc w przypadku chęci złożenia zamówienia stacjonarnie lub obejrzenia stolarki okienno-drzwiowej na żywo, zapraszamy na wizytę. Podczas rozmowy z doradcą lepiej poznasz nasze produkty, dowiesz się więcej o technologiach, jakie wykorzystujemy przy ich wytwórstwie i rozwiejesz wątpliwości dotyczące jakości.

Na miejscu zobaczysz wybrane modele drzwi i okien PCV Krosno, natomiast z całą ofertą możesz zapoznać się za pośrednictwem tej strony internetowej lub skorzystać z folderów dostępnych w salonie. Wszystkie nasze towary spełniają narzucone standardy, a ich wygląd, budowa czy systemy zostały opracowane tak, by odpowiadały oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Konstrukcję oferowanych przez nas okien, drzwi przesuwnych i drzwi wejściowych Krosno robimy wyłącznie z wytrzymałych kilkukomorowych profili o doskonałej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym stosujemy pakiety szybowe, w których szyby zespolone są w sposób eliminujący konieczność przycinania ramki w narożach. Dzięki technologii SuperSpacer® szyby zyskują nadzwyczajną szczelność, redukują straty ciepła o 15%, zmniejszają kondensację wilgoci i ilość docierających do wnętrza hałasów.

Oferujemy produkty energooszczędne, pomagające utrzymać odpowiednią temperaturę w budynku zarówno w lecie, jak i w zimie. Za sprawą dużych przeszkleń doskonale doświetlają wnętrze. Są wygodne w użytkowaniu – płynnie i lekko się zamykają i otwierają. Wyposażyliśmy je w rozwiązania antywłamaniowe i zadbaliśmy o ich ponadczasowy, minimalistyczny design. To produkty, które wprowadzą do Twojego wnętrza ciszę, spokój, luksus. Przekonaj się sam, odwiedzając salon w Krośnie!

Jak dojechać na miejsce? Z ul. Podkarpackiej należy zjechać na duży plac przy kompleksie budynków o charakterze usługowo-handlowym (najlepiej wypatrywać dużego lokalu z napisem „Art. Dekoracyjne, Zabawki” i tuż przed nim skręcić w prawo). Następnie trzeba przejechać między nimi i podążać w stronę Prywatnego Muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.