SALON PRODUCENTA
w Kraśniku k. Lublina
Poprzedni
Następny

Kraśnik k. Lublina
ul. Struga 15

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

81 825 27 22

door

Pn - Pt: 8.00 - 17.00
Sb: 9.00 - 13.00

Ewa Rogala

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
81 825 27 22
ewarogala@mafon.pl

Wojciech Rogala

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
668 418 423
biuro@mafon.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Synego w kolorze Orzech włoski x2 (oferta MAX+)
– Synego w kolorze Szary fakturowany x2 (oferta MAX+)
– Global w kolorze Orzech włoski x2
– Drzwi balkonowe Global w kolorze Soft Cherry x2

Drzwi przesuwne:
– HS Geneo w kolorze Antracyt gładki x2

Drzwi wejściowe:
– Synego – kolor Antracyt gładki x2 – model Centro- Global w kolorze Dąb irlandzki x2 (model Quadro)
– Global w kolorze Antracyt fakturowany x2 (model Estetik)
– Global w kolorze Białym (drzwi tarasowe)

Odwiedź nasz salon w Kraśniku k. Lublina!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Odwiedź nasz salon producenta w Kraśniku koło Lublina i sprawdź, jak wysokiej jakości stolarkę oferujemy. Do jej produkcji wykorzystujemy trwałe i nowoczesne materiały m.in. profile z tworzywa sztucznego RAU-FIPRO®. Dodatkowo drzwi przesuwne i okna Lublin wyposażamy w rozwiązania wpływające na wygodę użytkowania np. podnośniki upłynniające proces zamykania kwatery, a oprócz tego w szczelne pakiety szybowe opracowane w technologii SuperSpacer®.

Innowacyjna technologia w Twoim domu

Dzięki temu oferowane przez nas drzwi i okna PCV Lublin nie tylko skutecznie opierają się upływowi czasu, ale też prezentują wysoki stopień energooszczędności. Za sprawą niskiego współczynnika przenikania ciepła obniżają straty energii o 15%, a jednocześnie zapewniają odpowiednią cyrkulację i dopływ świeżego powietrza. Pomagają stworzyć w domu mikroklimat o należytej wilgotności, co uniemożliwia rozwój bakterii i grzybów. Poza tym drzwi i okna Lublin cechuje skuteczna izolacja akustyczna pozwalająca odgrodzić Twój dom od hałasów docierających z zewnątrz oraz stwarzając idealne warunki do relaksu.

Korzyści wynikające z wizyty w salonie okien i drzwi Lublin

Wybrane produkty z naszej oferty, takie jak okna Geneo czy drzwi wejściowe Lublin z linii Global, zobaczysz na żywo w salonie. W trakcie wizyty zyskasz możliwość przyjrzenia im się z bliska, przetestowania i zweryfikowania kolorystyki (odcienie okien i drzwi Lublin widoczne na zdjęciach zamieszczonych na stronie WWW mogą nieco odbiegać od rzeczywistości). Poza tym będziesz mógł skorzystać ze wsparcia doradców, którzy udzielą Ci informacji na temat parametrów technicznych towarów lub pomogą w wyborze konkretnego modelu.

Jak do nas dotrzeć?

Salon w Kraśniku k. Lublina mieści się na ul. Struga 15. Aby dotrzeć na miejsce, należy podążać ul. Lubelską w kierunku Pomnika Partyzanta. Minąwszy most, za oddziałem banku, trzeba skręcić w ul. Gabriela Narutowicza, objechać plac Surdackiego i wjechać na ul. A. Struga, którą należy podążać, aż ukaże się budynek z napisem „Mafon”. Parking dla klientów znajduje się na jego tyłach.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.