SALON PARTNERSKI
w Przemyślu
Poprzedni
Następny

Przemyśl
ul. Jasińskiego 9

Salon Partnerski
Pokaż na mapie

phone

531 979 880

door

Pn - Pt: 7.00 - 20.00
Sb: 7.00 - 18.00

 

Doradca Klienta
531 979 880
stolarka@erem.pl

 

Doradca Klienta
531 979 880
stolarka@erem.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
Ineo w kolorze Antracyt fakturowany x1
 – Novel w kolorze orzech włoski x2
 – Synego w kolorze Woodtec Sheffield Apline (Nowość)

Drzwi przesuwne:
PSK Vigo Synego w kolorze Winchester x2
 – HS Novel w kolorze Basaltgrau x1

 

Odwiedź nasz salon w Przemyślu!

Salon Stolarki Budowlanej EREM.

Salony partnerskie Eurocoloru znajdziesz w całej Polsce. Jeden z nich mieści się również w Przemyślu. Na miejscu czeka na Ciebie fachowy doradca, foldery produktowe, a przede wszystkim nasze produkty. Wizyta w salonie pozwoli Ci lepiej poznać drzwi i okna Przemyśl, sprawdzić ich budowę, standard wykonania i funkcjonalność.

Drzwi i okna – przemyślana konstrukcja

Konstrukcję oferowanych przez nas produktów (okien, systemów przesuwnych i drzwi Przemyśl) robimy wyłącznie z wytrzymałych, kilkukomorowych profili o doskonałej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto stosujemy pakiety szybowe, w których szyby zespolone są w sposób eliminujący konieczność przycinania ramki w narożach. Jeśli chodzi o okna przemyśl zakup modelu z technologią SuperSpacer®, dzięki której szyby zyskują nadzwyczajną szczelność, redukują straty ciepła o 15%, zmniejszają kondensację wilgoci i ilość docierających do wnętrza hałasów.

Zakup okien i drzwi – przemyślana decyzja

Oglądając produkty stolarki okienno-drzwiowej w folderach czy na stronie internetowej można jedynie zaufać opisom. Niestety nie można dobrać odpowiedniej barwy produktu czy przetestować jego mechanizmów. Dlatego warto odwiedzić nasz salon i przekonać się o jakości produktów Eurocolor. Wszystkie towary dostępne w naszych salonach sprzedaży spełniają narzucone standardy bezpieczeństwa, funkcjonalności, wytrzymałości i szczelności. Odwiedzając nasz salon sprzedaży zobaczysz wybrane modele okien, systemów przesuwnych i drzwi Przemyśl, wzorniki kolorów, przekroje profili, a także dostępne akcesoria i dodatki. Zachęcamy do wizyty!

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.