SALON PRODUCENTA
w Starych Babicach / k. Warszawy
Poprzedni
Następny

Stare Babice k. Warszawy
ul. Gen. T. Kutrzeby 86

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

22 722 92 30

door

Pn - Pt: 8.00 - 16.00 Sb: nieczynne

Wojciech Orzechowski

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
513 140 423
info@bessy.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Geneo® w kolorze Orzech Włoski x2
– Synego w kolorze Szary fakturowany x2 (oferta MAX+)
– Livio w kolorze RAL7012 x2

Drzwi przesuwne:
– PSK Global w kolorze Dąb Jasny x2
– HS Synego (model Panorama) w kolorze Antracyt metaliczny szczotkowany x
2

Drzwi wejściowe:
Geneo® w kolorze Antracyt gładki x2 (model Elegant)

Aluminium:
Okno Alumore 78 w kolorze Czarny Mat

 

Odwiedź nasz salon w Starych Babicach k. Warszawy!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Sprawdź, jak wyglądają nasze produkty na żywo! Odwiedź salon sprzedaży w Starych Babicach koło Warszawy, by przekonać się o ich wyjątkowej jakości. Na miejscu zobaczysz wybrane modele z oferty w kilku opcjach kolorystycznych, przejrzysz wzorniki, wzory klamek i dowiesz się wszystkiego o parametrach technicznych naszej stolarki.

Dostarczamy drzwi i okna PCV Warszawa, które zachwycają luksusowym wyglądem i generują oszczędności w postaci redukcji strat ciepła. Ich minimalistyczna stylistyka idzie w parze z innowacyjnością. Produkujemy je przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i wyposażamy w systemy sprzyjające szczelności, energooszczędności i zapewniające wysoki komfort użytkowania. Sięgamy wyłącznie po sprawdzone rozwiązania. Korzystamy z najlepszych dostępnych materiałów.

Konstrukcję każdego z produktów wykonujemy z wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych profili o komorowej budowie. W nich z kolei osadzamy pakiety szybowe z opatentowanym systemem ramek dystansowych, a całość dopełniamy niezawodnie działającymi okuciami. W przypadku drzwi wejściowych Warszawa dodajemy jeszcze aluminiowy próg redukujący zjawisko mostka termicznego, natomiast drzwi przesuwne zaopatrujemy w system podnośno-przesuwny gwarantujący lekkie przesuwanie skrzydeł. Wszystko w trosce o wygodę Twoją i Twoich bliskich!

Oczywiście możesz sprawdzić, czy nasza stolarka okienno-drzwiowa spełnia Twoje potrzeby. Wystarczy jedna wizyta w salonie leżącym przy ul. Gen. T. Kutrzeby 86 w Starych Babicach. Na miejsce dotrzesz, kierując się w stronę Pohulanki. Na Rondzie Solidarności w Babicach Małych zjedź na ul. Warszawską, następnie skręć w ul. Piłsudskiego, która przy Rynku przechodzi w ul. Sienkiewicza. Ul. Sienkiewicza jedź dotąd, aż miniesz wypożyczalnię samochodów. Za nią skręć w lewo w ul. Kutrzeby.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.