SALON PARTNERSKI
w Złotowie
Poprzedni
Następny

Złotów
ul. Domańskiego 52

Salon Partnerski
Pokaż na mapie

phone

503 526 876

door

Pn - Pt: 8.00 - 16.00 Sb: 09.00 - 13.00

Mateusz Bzówka

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
575 702 125
zlotow@eurocolor.com.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Drzwi balkonowe Global w kolorze Białym
– Livio w kolorze Orzech włoski x2
– Synego w kolorze Szary fakturowany x1 (oferta MAX+)
– Geneo® w kolorze Antracyt fakturowany x2 z roletą SuperTherm

Drzwi przesuwne:
– HS Geneo® w kolorze Antracyt metaliczny szczotkowany x1
– PSK Synego w kolorze Winchester x2

Drzwi wejściowe:
Global w kolorze Antracyt fakturowany x1 (model Centro)

Odwiedź nasz salon w Złotowie!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Zainteresowały Cię nasze produkty i nosisz się z zamiarem ich zakupu? Odwiedź salon producenta w Złotowie! Na miejscu czeka na Ciebie profesjonalny doradca, który udzieli informacji na temat towarów i ich parametrów technicznych. Poza tym wesprze radą przy wyborze, przyjmie zamówienie, zrobi wycenę i ustali dogodny dla Ciebie termin dostawy.

Przy okazji wizyty możesz obejrzeć okna PCV Złotów, drzwi wejściowe i przesuwne z kilku linii produktowych, co umożliwi ocenę ich jakości i ułatwi wybór kolorystyki. Na ekspozycji wystawione są też dostępne wzory klamek i uchwytów drzwiowych, jak również przekroje profili umożliwiające poznanie ich wewnętrznej budowy.

Jak dotrzeć na miejsce?
Do salonu sprzedaży w Złotowie, przy ul. Domańskiego 52 dojedziesz, kierując się w stronę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Na rondzie przy Urzędzie Miasta powinieneś zjechać na ul. Księdza Domańskiego i tą podążać tak długo, aż po prawej stronie zobaczysz budynek z elewacją w szaro-różowym kolorze. Lokal jest widocznie oznaczony. Na placu obok niego można zaparkować.

Co nas wyróżnia?
Oferujemy stolarkę okienno-drzwiową tworzoną z sercem, pasją i zaangażowaniem. Dostarczamy wyroby dopracowane, starannie wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyposażone w rozwiązania podwyższające wygodę użytkowania. Dbamy nie tylko o ich stylowy wygląd, ale i innowacyjność. Wszystkie nasze okna, drzwi przesuwne i drzwi wejściowe Złotów są energooszczędne – zmniejszają straty ciepła o 15%, a jednocześnie pomagają utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza. Poza tym zostały opracowane tak, by redukować docierające z zewnątrz hałasy i zapewnić domownikom upragniony spokój. Ich wysoka trwałość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych sprawia, że stanowią długoterminową inwestycję.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.