Geneo® Genialne

Pozwól sobie na luksus!

Wysoka ochrona termoizolacyjna, współczynnik Uw 0,68, wygodna obsługa i luksusowy wygląd w jednym. Okno z linii Geneo® to połączenie elegancji z innowacyjnością. To ciepło i cisza w Twoim domu!

Poznaj

okna geneo
okna vigo

Vigo

Technologia bez hamulców

Okno Vigo zawiera najlepsze dostępne profile klasy A (DIN EN 12608). Ich ścianki zewnętrzne posiadają grubości nawet do 3 mm, co przesądza o niebywałej stabilności i wytrzymałości konstrukcji (większej aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B). Optymalna szerokość systemu daje w efekcie doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa.

Poznaj

Synego

Wygoda w 5 krokach

Funkcjonalność oraz wysoki komfort użytkowania w zestawie z energooszczędnością – współczynnik Uw 0,73. Linia Synego, czyli niezawodność, wieloletnia trwałość i technologia w służbie Tobie i Twojej rodzinie.

Poznaj

okna livio
okna livio

Livio

Szara eminencja EUROCOLOR

Nowoczesny design, dopracowane okucia, świetna termoizolacja (współczynnik Uw 0,76) uzyskana za sprawą profili o komorowej budowie i szczelnych pakietów szybowych. Stolarka w najlepszym wydaniu!

Poznaj

Ineo

Zacznijmy od nowa

Postaw na rewelacyjne warunki termiczne w zdecydowanie niższej cenie. Okno Ineo zawiera najlepsze dostępne profile klasy A (DIN EN 12608). Ich ścianki zewnętrzne posiadają grubości nawet do 3 mm, co przesądza o niebywałej stabilności i wytrzymałości konstrukcji (większej aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B).

Poznaj

okna Ineo
okna global

Global

Myśl globalnie

Postaw na globalne rozwiązanie, w którym energooszczędne profile uzupełniono szybami o współczynniku Uw 1,01. Redukcja strat ciepła, wygoda i odpowiedni mikroklimat. Mnóstwo zalet, jeden produkt.

Poznaj

Novel

Twórcze znaczy lepsze

Wyjątkowy styl, mechanizmy oferujące wysoki standard użytkowania i pakiety szybowe o współczynniku Uw 1,04. Okna Novel wprowadzą do wnętrza spokój, jednocześnie ograniczając straty ciepła.

Poznaj

okna novel

Okna – serce domu. Dzięki nim można cieszyć się rodzinnym ciepłem w ciszy, komfortowych i bezpiecznych warunkach. Rodzina to najważniejsza wartość człowieka. W jej otoczeniu sukces smakuje lepiej, drobne przyjemności nabierają znaczenia, a problemy znikają w mgnieniu oka. Warto więc stworzyć w domu wyjątkowy klimat, by czuła się w nim dobrze. Poznaj gamę naszych produktów i wybierz dla siebie najlepsze, bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu, mieszkania, deweloperem czy zarządcą kamienicy!