SALON PRODUCENTA
w Kędzierzynie-Koźlu
Poprzedni
Następny

Kędzierzyn-Koźle
ul. Dunikowskiego 24

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

77 482 33 92

door

Pn - Pt: 8.00 - 17.00
Sb: 9.00 - 13.00

Jan Herbeć

Kierownik Salonu / Doradca Klienta
77 482 33 92
biuro@hornetplus.pl

Krystyna Herbeć

Doradca Klienta
77 482 33 92
biuro@hornetplus.pl

Małgorzata Kapica

Doradca Klienta
77 482 33 92
okna@hornetplus.pl

Magdalena Labocha

Doradca Klienta
77 482 33 92
okna@hornetplus.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Geneo® w kolorze Antracyt fakturowany x2

– Synego w kolorze Winchester x2 (oferta MAX+)

– Global w kolorze Złoty dąb x1

– Efektiv w kolorze Montana x2
-Novel w kolorze Orzech włoski x2

Drzwi przesuwne:
– HS Geneo® w kolorze Białym

Drzwi wejściowe:
– Global w kolorze Złoty dąb x2 (model Estetik)

Odwiedź nasz salon w Kędzierzynie-Koźlu!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Zapraszamy do salonu producenta w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie obejrzysz okna z niemal wszystkich naszych linii produktowych, a także wybrane drzwi przesuwne i wejściowe. Na miejscu czekają na Ciebie doradcy, którzy pomogą w wyborze kolorystyki, zarekomendują dostosowane do Twoich wymagań towary i udzielą informacji na temat ich parametrów technicznych.

Odwiedź salon okien i drzwi Kędzierzyn Koźle i poznaj zalety naszych produktów.

Wizyta w salonie to doskonała okazja, by zweryfikować jakość produktów, do której przykładamy ogromną wagę. Aby nasze drzwi i okna Kędzierzyn Koźle zachowały długoletnią trwałość, wykonujemy je z wytrzymałych profili z tworzywa sztucznego. Natomiast wysoką energooszczędność osiągamy przez zastosowanie pakietów szybowych powstałych w technologii SuperSpacer®.

Tworzona przez nas stolarka okienno-drzwiowa pozwala obniżyć straty ciepła aż o 15%! Poza tym dzrwi i okna Kędzierzyn Koźle pomagają utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza, a za sprawą redukcji hałasu dobiegającego z zewnątrz, zapewniają ciszę i spokój. Każdy produkt dostępny w ofercie Eurocolor wyposażony jest w rozwiązania antywłamaniowe podwyższające bezpieczeństwo budynku i systemy zapewniające wygodę użytkowania (podnośnik ułatwiający zamykanie okna, system podnośno-przesuwny umożliwiający lekkie przesuwanie nawet dużych skrzydeł drzwi tarasowych).

Design okien i drzwi Kędzierzyn Koźle ma znaczenie!

Mimo że stawiamy na innowację, to nie zapominamy o wyglądzie. Wszystkie systemy drzwi przesuwnych, drzwi wejściowe jak i okna Kędzierzyn Koźle mają prosty, minimalistyczny design. Są eleganckie, mają wręcz luksusowy charakter, ale nie tracą nic z uniwersalności. To z kolei sprawia, że doskonale prezentują się w każdym budynku, niezależnie od tego, czy utrzymany jest w nowoczesnej, czy tradycyjnej stylistyce.

Jak dotrzeć na miejsce?

Salon okien i drzwi Kędzierzyn Koźle mieści się przy ul. Dunikowskiego. Najlepiej dojechać do niego z centrum miasta. Należy podążać al. Jana Pawła II, na Rondzie Solidarności jechać prosto, następnie na Rondzie Wojaczka zjechać w ul. Kozielską i podążać dalej do ronda. Z niego zjechać w ul. Gliwicką, a na Rondzie Milenijnym skierować się w ul. Wyspiańskiego, którą należy podążać aż do skrzyżowania z ul. Dunikowskiego.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.