SALON PRODUCENTA
w Szczecinie
Poprzedni
Następny

Szczecin
ul. Santocka 39

Salon Producenta
Pokaż na mapie

phone

782 344 558

door

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 9.00 - 13.00

Anna Latusek

Doradca Klienta
782 344 558
szczecin@eurocolor.com.pl

Krzysztof Szałański

Kierownik Salonu
693 241 474
szczecin@eurocolor.com.pl

W naszym salonie zobaczysz:

Okna:
– Geneo® w kolorze Antracyt fakturowany x2 z roletą Maxtherm
– Synego w kolorze Antracyt gładki x2 (oferta MAX+)
– Novel w kolorze Winchester x2
– Efektiv w kolorze Złoty dąb x2 z roletą Comfort
– Drzwi balkonowe Global w kolorze Dąb irlandzki x2

Drzwi przesuwne:
– PSK Synego w kolorze Orzech włoski x2
– HS Novel w kolorze Basaltgrau x1

Drzwi wejściowe:
– Global w kolorze Orzech włoski x2 (model Primo)

Aluminium:
– Drzwi wejściowe Alumore 78 w kolorze Antracyt RAL 7016 (model Conturo)

Odwiedź nasz salon w Szczecinie!

Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia.

Salon sprzedaży Eurocolor znajdziesz też w Szczecinie, dokładnie przy ul. Santockiej 39. Lokal jest jasnym, widnym wnętrzem, w którym wystawione są m.in. okna z linii Geneo®, Synego, Novel, Efektiv, a także kilka modeli drzwi przesuwnych i wejściowych. Tak różnorodna ekspozycja została przygotowana z myślą o tym, by ciekawie zaprezentować ofertę okien i drzwi Szczecin, przedstawić różnice między ogólną stylistyką produktów, wyglądem akcesoriów i umożliwić Ci zorientowanie się w szerokiej gamie kolorystycznej produktów EUROCOLOR.

Funkcjonalne drzwi i okna Szczecin – przekonaj się sam!

Wiemy, że ocena jakości towarów i spodziewanego komfortu użytkowania jedynie na bazie zdjęć oraz informacji zamieszczonych na stronie internetowej dla wielu osób może okazać się niemożliwa lub niewystarczająca. Mnóstwo klientów zanim zainwestuje w stolarkę otworową i zdecyduje się na konkretny model okien i drzwi Szczecin, woli najpierw przyjrzeć się wykonaniu, przetestować działanie systemów, sprawdzić, czy dany produkt odpowiada ich oczekiwaniom. Nic w tym dziwnego, bo zarówno drzwi wejściowe jak i okna PCV Szczecin mają niezawodnie służyć przez wiele lat. Dlatego stwarzamy Ci odpowiednie warunki ku temu, by zobaczyć nasze produkty, wśród których znajdują się: drzwi i okna Szczecin, rolety, markizy, parapety, klamki, bramy garażowe, jeszcze przed złożeniem zamówienia, właśnie w salonie sprzedaży.

Wizytę w salonie okien i drzwi Szczecin polecamy w szczególności, jeśli chcesz:

  1. upewnić się, że wybrany kolor stolarki w 100% odpowiada Twoim oczekiwaniom
  2. zweryfikować funkcjonalność, wygodę użytkowania i działanie systemów
  3. zobaczyć przekroje profili, z których zbudowana jest konstrukcja jak i rama okna Szczecin, drzwi przesuwnych bądź drzwi wejściowych
  4. dowiedzieć się więcej na temat zastosowanych w wyrobach rozwiązań, pakietów szybowych, rodzaju okuć, funkcji, poznać szczegółowe parametry techniczne.

 

Salon okien i drzwi Szczecin mieści się na osiedlu Świerczewo. Łatwo dojechać do niego zarówno z Nowego i Starego Miasta, jak i Centrum – wystarczy podążać w stronę Cmentarza Centralnego. Do celu dojedziesz, przejeżdżając przez dzielnicę Turzyn i jadąc ul. 26 kwietnia. Za automyjnią Todo skręć w ul. Santocką.

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Zamawianie okien czy drzwi to spore wyzwanie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chętnie doradzamy naszym klientom, aby wybranie odpowiedniego modelu sprawiało mniej problemu, a efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący. Kiedy zdecydujesz się na nasze okna lub drzwi Szczecin, zyskasz pewność, że w Twoim domu zapanuje wreszcie spokój, wygoda i luksus, na który tak bardzo zasługujesz.

Okna Szczecin – jakość, której potrzebujesz

Kiedy wybierzesz nasze okna, zyskasz pewność, że są one z jednej strony energooszczędne, a z drugiej zapewniają bezpieczeństwo. Zadbaj o termoizolację w swoim domu, jaką gwarantują nasze okna Szczecin. Przekonaj się także, jakie inne korzyści możesz zyskać, kiedy postawisz na naszą ofertę. Bogaty wybór kolorystyczny, nowoczesny i modny design, ale też łatwa w obsłudze technologia, sprawiająca, że otwieranie i zamykanie okien jest proste i wygodne. To tylko kilka najczęściej przytaczanych przez naszych klientów zalet okien, jakie dostarczamy klientom w Szczecinie i nie tylko. Postaw na niezwodną jakość naszych okien, które wyglądają i sprawdzają się tak, jakby były zaprojektowane specjalnie po to, żeby spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Drzwi Szczecin – oszczędność i trwałość

Czym szczególnie wyróżniają się nasze drzwi? Przede wszystkim są w stanie spełnić każdą Twoją potrzebę. Z jednej strony są funkcjonalne – dbają o odpowiednią termoizolację w domu i nie pozwalają, aby ciepło niepostrzeżenie uciekało z Twojego domu. Z drugiej strony drzwi Szczecin dostępne są w naprawdę wielu wariantach kolorystycznych, dzięki temu z łatwością dopasujesz je do designu swojego domu tak samo z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla naszych klientów ze Szczecina jest ten aspekt. Już teraz możesz znaleźć w naszej ofercie drzwi wejściowe oraz przesuwne modele, które zostały zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo i komfort Twojej rodziny. Wysokiej jakości szyby, które znajdują się przy tych drzwiach, są przy tym wszystkim także energooszczędne.

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy zbiór naszych realizacji.